title

Operator koparki

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Operator koparki
Miejsce pracy: Boronów
Numer: StPr/21/0926
OBOWIĄZKI:

wykonywanie robót ziemnych koparką przy budowie dróg i chodników

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

operator koparki kl. I, 2 lata doświadczenia

Miejsce pracy:

Boronów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Banimex

Operator koparki

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: dzisiaj
Miejsce pracy: woj. śląskie, dolnośląskie, małopolskie, opolskie OPIS STANOWISKA: praca przy wykonywaniu obiektów mostowych oraz drogowych, obsługa koparki...

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Operator żurawia jezdniowego fuchs/atlas

Lokalizacja: śląskie / Siemianowice Śląskie

Dodane: wczoraj
Obsługa żurawia samojezdnego FUCHS/ATLAS, załadunek złomu do brykieciarek, transport wewnątrzzakładowy surowców. Wymagania: uprawnienia na żurawie z chwytakiem...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Operator sprzętu ciężkiego

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2022-05-25
Prowadzenie ładowarki Ł34, obsługa sprzętu, w ramach potrzeb prace gospodarcze.Praca w systemie 4 brygadowym. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...