title

Operator koparko-ładowarki

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Operator koparko-ładowarki
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/22/0620
OBOWIĄZKI:
równanie terenu, zakładanie mat sypkich, załadunek palet, kopanie, wyburzanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Wymagania: uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki, prawo jazdy kat.B

Miejsce pracy:

Bytom


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

GruntBudowa

Operator Koparki Jednonaczyniowej

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2022-06-22
Do głównych obowiązków przyjętej osoby będzie należało: obsługa maszyn budowlanych takich jak: koparka kołowa i/lub gąsienicowa, koparko – ładowarka,...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Operator koparek, koparko-ładowarek i minikoparek

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2022-06-18
obsługa koparek, koparko-ładowarek i minikoparek. Obsługa podnośników koszowych oraz HDS. Prace ogólnobudowlane. Wykonywanie poleceń przełożonego lub...

TRAKCJA S.A.

Operator koparki dwudrogowej

Lokalizacja: śląskie / Skoczów, ul. Fabryczna 9

Dodane: 2022-06-17
NA TYM STANOWISKU, BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA: Realizację prac związanych z budową, modernizacją oraz utrzymaniem nawierzchni kolejowej. Obsługę sprzętu...