title

Operator Lasera / Maszyn CNC

Jesteśmy firmą o wieloletniej tradycji - założoną w 1904 roku. W początkowym okresie działalności zajmowaliśmy się tylkogalwanizacją elementów metalowych. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę oraz ciągłe dążenie do sprostania wymaganiom klientów poszerzyliśmy działalność oprodukcję wyrobów metalowych- głównie akcesorii meblowych. Z naszych usług korzystają czołowi producenci mebli w kraju jak i za granicą. Dzięki własnemu zapleczu samochodowemu jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienie w wybrane miejsce.

Miejsce pracy: Gliwice, ul. Portowa
 Praca w Gliwicach od zaraz.

Zakres obowiązków :
  • Obsługa wypalarki laserowej Bystronic

Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze lasera
  • Znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność programowania auto CAD będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazna atmosfera pracy
  • stabilna praca