title

Operator linii lakierniczej/galwanicznej

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 667

Szukasz stabilnej pracy? Perspektywy na długofalową współpracę? Mamy dla Ciebie interesującą ofertę:

Stanowisko: Operator linii lakierniczej, operator linii galwanicznej

Proponujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,
pracę w systemie III zmianowym,
stołówka pracownicza oferująca śniadania i obiady w atrakcyjnych cenach,
dofinansowanie karty MultiSport, dodatkowa opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU,
wsparcie dedykowanego Konsultanta w trakcie całego okresu zatrudnienia.

Twoje obowiązki:

prace na linii lakierniczej, galwanicznej: zawieszanie i zdejmowanie detali,
wizualna kontrola jakości elementów,
dbałość o zachowanie wysokich standardów produkcyjnych,
postępowanie z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy.

Jeśli:

jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie III zmianowym,
masz doświadczenie w pracy produkcyjnej lub chcesz je zdobyć,
a praca fizyczna Ci nie straszna,

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.