title

Operator linii profilowania

Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: 97/10/2022
OBOWIĄZKI:
Obsługa linii cięcia wzdłużnego taśmy stalowej.Proste prace transportowe (obsługa kręgów za pomocą suwnicy, pojemników za pomocą wózka widłowego)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: mile widziane uprawnienia hakowego, spawacza MAG
Uprawnienia: obsługa podstawowych narzędzi pomiarowych (suwmiarka, taśma zwijana, grubościomierz)

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice