title

Operator maszyn-cd

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Numer: StPr/20/1972
OBOWIĄZKI:
Praca na linii produkcyjnej, montaż, demontaż części samochodowych. Praca w Czechowicach-Dziedzicach w systemie trzyzmianowym w godz. 6-14, 14-22, 22-6 od pn-pt lub systemie czterobrygadowym (według grafiku). Wynagrodzenie 2 770 zł brutto, po 3 miesiącach 2 900 zł brutto. Umowa o pracę tymczasową na okres 18 m-cy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie min. zawodowe, posiadanie zdolności manualnych, chęci do nauki, mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Miejsce pracy:

Czechowice-Dziedzice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 770 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej