title

Operator maszyn do obróbki skrawaniem

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/2008
OBOWIĄZKI:
znajomość rysunku technicznego , przestrzeganie BHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego
Uprawnienia: umiejętności manualne
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : WYKONYWANIE DETALI ZGODNIE Z DOKUMENTACJA TECHNICZNA[Umiejętność 1] : ANALIZA DOKUMENTACJI , ZAPLANOWANIE CZYNNOŚCI WYTWÓRCZYCH DOBRANIE PARAMETRÓW OBRÓBCZYCH, TEALIZACJA PROCESU OBRÓBKI I OZNAKOWANIE DETALI[Inne] : DOŚWIADCZENIE CO NAJMNIEJ 1 MIESIĄC NA PODOBNYM STANOWISKU PRZY SZLIFOWANIU ODLEWÓW

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie