title

Operator maszyn do tworzyw sztucznych

ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • obsługa maszyn rozdmuchowych/wtryskowych
  • obsługa urządzeń peryferyjnych pracujących w gnieździe produkcyjnym
  • dbanie o jakość produkcji
  • produkcja wyrobów
  • praca w systemie trzyzmianowym
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane techniczne)
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy
  • przestrzeganie wymogów Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • dyspozycyjność
  • brak nałogów
  • dobry stan zdrowia
Oferujemy:
  • umowę o pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i awansu
  • dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, zwyżki, suwnice)
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowania do obozów i kolonii i inne)
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną