Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/2263
OBOWIĄZKI:
obsługa i nadzór urządzenia służącego do wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych,obsługa urządzenia pomocniczego,sortowanie gotowych produktów,kwalifikowanie według jakości i pakowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie