title

Operator maszyn i urządzeń odlewniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Operator maszyn i urządzeń odlewniczych
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/3038
OBOWIĄZKI:
Obsługa i nadzór maszyn odlewniczych, organizacja pracy na swoim stanowisku, kontrola jakości odlewów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

miejsce pracy siedziba pracodawcy ul. Architektów 80, 44-100 Gliwice oraz teren całej Polski wg. zleceń

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 3 152 do 3 152 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Operator maszyn

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: 2022-12-01
Obsługa maszyn. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Wykształcenie minimum podstawowe. Mile widziane 3 miesiące doświadczenia na...

Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice

Operator maszyn

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: 2022-11-30
obsługa maszyn: plazma, krawędziarka, laser, walce, gratownic, ukosowarka, kombajn tnąco-wiercący Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Operator maszyn stolarskich

Lokalizacja: śląskie / Połomia

Dodane: 2022-11-30
Praca przy produkcji zabawek z drewna, obróbka wstępna. Obróbka drewna na maszynach stolarskich tj. grubościówka, frezarka, wiertarka, szlifierka taśmowa itp....