title

Operator maszyn i urządzeń

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Operator maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/22/1536
OBOWIĄZKI:

Obsługa maszyn i urządzeń z zachowaniem tolerancji wg. przyjętych procedur; kontrola zgodności wyrobu; wykonywanie prostych czynności związanych z uruchomieniem i regulacją maszyn.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Częstochowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 21,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Operator maszyn budowlanych

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: wczoraj
praca na budowach realizowanych przez firmę Mile widziani obywatele Ukrainy, Załatwiamy dokumenty do złożenia wniosku o pobyt, oświadczenia, wizy oraz inne. mile...

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Operator maszyn

Lokalizacja: śląskie / Żywiec

Dodane: 2022-06-23
obsługa maszyn produkcyjnych, kontrola parametrów podczas produkcji Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Operator maszyn do przygotowania powierzchni

Lokalizacja: śląskie / Myszków

Dodane: 2022-06-23
Zanurzanie elementów metalowych w roztworze cynku, badanie jakości powłoki Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: inicjatywa,...