title

Operator maszyn i urządzeń

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Miejsce pracy: Fugasówka
Numer: StPr/21/0050
OBOWIĄZKI:
produkcja przy użyciu maszyn i urządzeń (w tym pras) detali (produktów) objętych planem produkcyjnym,-przestrzeganie czasu produkcji przewidzianego przez Kartę Produkcji,-przestrzeganie sposobu i kolejności wykonywanych operacji zgodnie z kartą Operacyjną i Cyklem autokontroli,- rejestracja na Karcie Produkcji danych dotyczących produkcji i wykonywania autokontroli, - identyfikacja poprzez KIP wewnętrzny (Karta Identyfikacji Produktu) pojemników wyrobów gotowych i półwyrobów naklejając na nie wewnętrzne etykiety identyfikacyjne zgodnie ze zleceniem produkcyjnym,- zatrzymanie produkcji w przypadku niezgodności produktu i/lub procesu i zawiadomić brygadzistę i/lun kierownika jakości- zwracanie uwagi na wadliwe części, informując o tym przełożonego i dokonanie stosownych zapisów w zleceniu produkcyjnym,- zachowywanie czystości na stanowisku pracy-posługiwanie się sprzętem ochrony osobistej oraz przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ- praca na dwie zmiany od poniedziałku do piatku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Tłoczarz w metalu (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wymagania: wykształcenie zawodowe, min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Fugasówka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu