title

Operator maszyn (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Tychy
Nr ref.: OM/TYC/0920
Obowiązki:
  • obsługa maszyn w dziale spawalni, tłoczni, montażu lub aluminium,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • nadzór nad prawidłową pracą linii produkcyjnej.
Wymagania:
  • pełna dyspozycyjność,
  • dobry stan zdrowia,
  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obsługą maszyn.
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie + system premiowy,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • dostęp do pakietu benefitów,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i awansu.