title

Operator maszyn (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszowice
Nr ref.: OM/WAR/1221
Obowiązki:
  • obsługa maszyn do produkcji kabli.
Wymagania:
  • dyspozycyjność,
  • sprawność fizyczna,
  • zaangażowanie.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę naszego klienta,
  • atrakcyjną stawkę,
  • dodatki miesięczne plus premię kwartalną,
  • wczasy pod gruszą, bony świąteczne, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • szkolenia (uprawnienia finansowane przez pracodawcę).