title

Operator maszyn / operator giętarki

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/0362
OBOWIĄZKI:
Obowiązki:- cięcie i obróbka szlifierska rur- gięcie rur na giętarkach trzpieniowych- gięcie rur na giętarce trójrolkowej- rozładunki i załadunki stali- przygotowywanie ładunków- inne prace ślusarskieMożliwości:- możliwość nauki zawodu- nauka gięcia i obróbki rur stalowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe lub średnie technicznepodstawowa znajomość rysunku technicznegopodstawowa znajomość wyrobów hutniczychkultura osobista (ważne)mile widziane: doświadczenie na produkcji / przy pracach ślusarskich / obsługa szlifierki

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 do 35 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach