title

Operator maszyn

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała | Numer ref.: OMA/038/NKU

Oferta:

  • Praca w systemie równoważnym - do 12h
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Stabilna i odpowiedzialna praca
  • Dostęp do platformy Manpower Premium (Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z maszynami CNC (obrabiarki, giętarki itp.)
  • Znajomość zasad działania programów CNC
  • Umiejętność technicznego myślenia

Zadania:

  • Ustawianie maszyn do gięcia
  • Korygowanie programów CNC

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Pracownik ogólnobudowlany

Lokalizacja: śląskie / Nakło Śląskie

Dodane: 2020-10-05
pomoc przy montażu stolarkiWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Ślusarz

produkcja drzwi i okien aluminiowychWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Monter stolarki budowlanej

montaż drzwi i okien Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak