title

Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/20/2429
OBOWIĄZKI:
- Wkładanie elementów gumowych i/lub poliuretanowych do maszyny w celu utworzenia detalu. Wytwarzanie detali wyposażenia wnętrz samochodów. Przygotowywanie półproduktów do wysyłki. Wypełnianie dokumentacji w języku angielskim. Wypełnianie tablic technologicznych. Sprawdzanie detali pod względem jakościowym. Wkładanie elementów gumowych i/lub poliuretanowych do maszyny w celu utworzenia detalu. Obróbka detalu z pozostałości. Wykonywanie norm produkcyjnych.- Praca na trzy zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 + sobota / niedziela.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Dokładność oraz zdolności manualne
Uprawnienia: Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
Uprawnienia: Chęć do nauki
Uprawnienia: Sumienność

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe w zawodzie Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach