title

Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Czerwionka-Leszczyny
Numer: StPr/20/1579
OBOWIĄZKI:
Firma oferuje: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilizację i poczucie bezpieczeństwa, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz premię uznaniową, możliwość przystąpienia do programu BENEFIT (karta multisport), wczasy pod gruszą, ubezpieczenie na życie. Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, zdolności manualne, obsługa narzędzi pomiarowych, mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, Charakterystyka pracy: praca na linii montażowej, ręczne prace montażowe z użyciem podstawowych narzędzi, poprawa geometrii rur giętych pod sprawdzian finalny, ręczne prace ślusarskie, praca zmianowa. Podania składać e-mailem: rekrutacja@hdt-pl.com, w tytule podać nazwę stanowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: umiejętności w korzystaniu z przyrządów pomiarowych

Miejsce pracy:

Czerwionka-Leszczyny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku