title

Operator maszyn/pomocnik operatora

Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec
Operator maszyn/pomocnik operatora
Miejsce pracy: Krupski Młyn
Numer: 77/10/2022
OBOWIĄZKI:
Praca na linii produkcyjnej, obsługa maszyn, stosowanie się do przepisów i norm, dbanie o porządek na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

dokładność i sumienność, gotowość do pracy w systemie zmianowym, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Krupski Młyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Operator maszyn

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: 2022-12-06
Obsługa maszyn, ale również ich konserwacja oraz kontrola stanu technicznego, zwracanie uwagi na jakość wykonanych produktów, dbanie o czystość swojego...

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Operator maszyn do produkcji zamków błyskawicznych

Lokalizacja: śląskie / Cieszyn

Dodane: 2022-12-06
obsługa maszyn Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne: Oferta w ramach Funduszu Pracy, skierowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w...

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Operator maszyn

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: 2022-12-01
Obsługa maszyn. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Wykształcenie minimum podstawowe. Mile widziane 3 miesiące doświadczenia na...