title

Operator obrabiarek CNC

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Skoczów
Nr ref.: CNC/SKO/0721
Obowiązki:
  • obsługa obrabiarki 3-osiowej (tokarka lub frezarka),
  • kontrola detali przy użyciu narzędzi pomiarowych.
Wymagania:
  • znajomość jednego ze sterowań: preferowane FANUC 31i-B, OKUMA OSP, MAZATROL 640M, HEIDENHAIN, CNC - C00 lub innego - do przyuczenia,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych.
Oferujemy:
  • pracę bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowę o prace,
  • dobrą stawkę godzinową,
  • premie kwartalną,
  • pełen pakiet socjalny między innymi ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, nagrody jubileuszowe, paczki świąteczne dla dzieci, kolonie dla dzieci, pożyczki bezprocentowe, dofinansowanie do okularów.