title

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/22/0494
OBOWIĄZKI:
Sterowanie maszynami CNCOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa zlecenie 20.06.2022-19.06.2025MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 Mikołów, woj. śląskie i delegacje na terenie Polski;pracodawca zapewnia transport do miejsca wykonywania pracy oraz zakwaterowaniePRACA W DNIACH I GODZINACH:poniedziałek - piątek, godz. 6.00-14.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zawodowe (dowolne), min. 6 m-cy doświadczenia zawodowego w pracy na danym/ podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22 do 22 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych