title

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Miejsce pracy: Jankowice
Numer: StPr/22/0544
OBOWIĄZKI:

obsługa urządzeń sterowanych numerycznie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Jankowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Operator obrabiarek skrawających

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: 2022-12-03
obsługa maszyn skrawających. wykształcenie: minimum zawodowe mechaniczne, czytanie dokumentacji technicznej, znajomość podstawowych maszyn skrawających, praca w...

ROSINSKI PACKAGING

Tokarz CNC

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Zakres obowiązków obsługa tokarek CNC odpowiedni dobór narzędzi i technologii do obróbki skrawaniem pisanie podstawowych programów na maszynie umiejętność...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Operator wypalarki plazmowej cnc

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2022-12-01
Obsługa maszyny tj. wypalarki plazmowej, kontrola jakości wykonanego produktu, dbanie o prawidłowy przebieg procesu obróbki.2 zmiany 6-14/14-22 Wymagania...