title

Operator / Operatorka maszyn przędzalniczych

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, certyfikat nr 5070, w chwili obecnej dla swojego klienta z branży włókienniczej prowadzi rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Kamienica Polska

Zadania:
  • obsługa maszyn przędzalniczych
  • prace przygotowawcze
  • dbałość o stanowisko pracy
Wymagania:
  • praca w systemie jednozmianowym (6-14)
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • miłą atmosferę
  • 20 zł brutto/h
  • możliwość przyuczenia do zawodu
Oferujemy:

POZNAŃ OFFICE
ul. Taczaka 24
61-819 Poznań
tel: +48 61 22 30 476
www.dominopolska.pl
WARSAW OFFICE
ul. Jana Pawła II 15 XIII Floor
00-828 Warszawa
tel. +48 22 697 73 57

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)