title

Operator / Operatorka Maszyn

Firma GEMO Silesia Sp. z o.o. poszukuje Pracowników do pracy w pełnym wymiarze godzin

Miejsce pracy: Chorzów

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem nie muszą posiadać żadnego doświadczenia w zakresie obsługi maszyn, gdyż wszystkiego uczymy od podstaw.

Główne zadania:
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych w zakresie posiadanych uprawnień
  • Nadzorowanie pracy maszyn produkcyjnych
  • Wykonywanie porządków na stanowisku w trakcie i po zakończeniu pracy
  • Wprowadzanie danych produkcyjnych do systemów komputerowych
  • Praca w systemie:
    • równoważnym (3 dni po 12h na 3 dni wolnego) - Panowie;
    • w systemie zmianowym (3-2-1 od poniedziałku do piatku) - Panie
Oferujemy:
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia
  • Stawka godzinowa w okresie próbnym w wysokości 17,60 PLN - możliwa premia wdrożeniowa
  • System premii uznaniowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie branży automotive
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe/ średnie
  • Zorganizowanie i pragmatyczność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysokie umiejętności interpersonalne