title

Operator suwnicy

Ogłoszenie numer: 3716799, z dnia 2020-10-02

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych poszukuje pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska

  • obsługa suwnicy
  • transport materiałów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z kabiny IS
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku