title

Operator - Tokarz CNC

Ogłoszenie numer: 4584479, z dnia 2021-05-14

Specjalnością firmy jest wykonywanie usług w zakresie precyzyjnej obróbki skrawaniem. Głównym celem firmy jest wykonywanie elementów o wysokim standardzie jakościowym. Wysoka jakość wykonania oparta jest na długoletnim doświadczeniu w branży oraz nowoczesnym parku maszynowym.

Miejsce pracy: śląskie / Będzin

Opis stanowiska

  • operatora tokarki CNC ze sterowaniem HEIDENHAIN lub SINUMERIK lub FANUC

Wymagania

  • doświadczenie
  • znajomość rysunku technicznego
  • sumienność, zorganizowanie, zaangażowanie w pracę

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • bardzo dobre zarobki
  • premię od pierwszego dnia pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • bardzo dobre warunki pracy