title

Operator upraw i zbioru brygadzista

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/22/1803
OBOWIĄZKI:

- rozwiązywanie niezgodności wraz z kierownikiem produkcji i działem jakości; - monitoring bieżącej wydajności systemu i przedstawianie rozwiązań problemów; - odpowiedzialność za realizację określonego Systemu Procedur Operacyjnych oraz za pracowników zaangażowanych - uczestnictwo w tworzeniu, uzupełnianiu instrukcji roboczych, formularzy, SOP - kierowanie, organizowanie i podział pracy pomiędzy podległych pracowników oraz kontrola procesu produkcji, - obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, - bieżąca kontrola na poszczególnych etapach procesu, - dbanie o prawidłowy obieg informacji: zdawanie produkcji i wprowadzanie danych do systemu, - nadzór nad ewidencją urlopów, zwolnień lekarskich, badań oraz uprawnień, - opracowanie oraz realizacja planów działań, - nadzór nad przestrzeganiem oraz wdrażaniem standardów pracy i produkcji - szkolenie pracowników z zakresu produkcji, jakości, środowiska, BHP i p-poż oraz nadzorowanie ważności uprawnień, - praca na wysokości, - dbanie o podnoszenie jakości i wydajności działania produkcji. WYMAGANIA: - doświadczenie na podobnym stanowisku, - doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, - umiejętność pracy z dokumentami, - zdolności manualne, minimalna znajomość mechaniki, - komunikatywność.

Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 do 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu