title

Operator upraw i zbioru

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/22/1805
OBOWIĄZKI:

- uczestnictwo w rozwiązywaniu niezgodności; - monitoring bieżącej wydajności systemu i zgłaszanie problemów; - odpowiedzialność za realizację określonego Systemu Procedur Operacyjnych; - możliwość aktywnego uczestnictwa w tworzeniu, uzupełnianiu instrukcji roboczych, formularzy, SOP; - praca na wysokości. WYMAGANIA - doświadczenie na podobnym stanowisku; - zdolności manualne; - komunikatywność; - mile widziane umiejętności związane z pielęgnacją roślin (zawodowe/hobbistyczne).

Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu