title

Operator urządzeń do przetwórstwa mięsa

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/1867
OBOWIĄZKI:

przygotowanie mięśa drobiu do pieczenie,pieczenie w piecu konwekcyjym,sprzedaż gotowych wyrobów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie