title

Operator urządzeń do przetwórstwa mięsa

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Operator urządzeń do przetwórstwa mięsa
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/20/0961
OBOWIĄZKI:

Obsługa urządzeń do przetwórstwa mięsa

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Eko-Okna S.A.

Operator suwnicy

Lokalizacja: śląskie / Kornice

Dodane: wczoraj
Będziesz odpowiedzialny/a za: Obsługę urządzenia suwnicowego i jezdnego magazynu szkła, Odpowiednie umiejscowienie poszczególnych szkieł na stanowiskach...

Gigroup - PL

Operator maszyn

Lokalizacja: śląskie / Czechowice-Dziedzice

Dodane: 2020-11-24
Szukasz ciekawej oferty pracy w nowoczesnej firmie? Dobrze trafiłeś :) Stanowisko: Operator maszyn Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice *Obsługa urządzeń i...

Bowim S.A.

Operator prasy krawędziowej

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2020-11-24
samodzielne programowanie prasy krawędziowej zgodnie z dokumentacją rysunkową, wykonywanie operacji gięcia na prasie krawędziowej zgodnie z powierzoną...