title

Operator urządzeń do przetwórstwa mięsa

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Czerwionka-Leszczyny
Numer: StPr/22/0836
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu.Zakres obowiązków: prace przy produkcji wyrobów z indyka, pakowanie produktów do kartonów. Praca od 6.00-14.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Miejsce pracy:

Czerwionka-Leszczyny

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku