title

Operator Urządzeń Pakowni

Miejsce pracy: Cementownia Rudniki, Rudniki k. Częstochowy (woj. śląskie)
Forma zatrudnienia: umowa o pracę z firmą zewnętrzną.

Główne zadania
  • Transport cementu z magazynu i montaż worków do pakowarki.
  • Załadunek cementu paletyzowanego na środki transportu odbiorców.
  • Rozładunek dostarczanych materiałów oraz kontrola zgodności z dokumentacją przewozową.
  • Obsługa wózków widłowych zgodnie z Instrukcją Stanowiskową i Dokumentacją
    Techniczno- Ruchową.
  • Wykonywanie codziennej kontroli stanu technicznego wag samochodowych terminala.
Wymagania formalne
  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe.
  • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego o napędzie spalinowym lub gotowość do uzupełnienia kwalifikacji (możliwość sfinansowania kursu przez Pracodawcę).
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Umowę o pracę na pełen etat z firmą zewnętrzną,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (np. opieka medyczna, karta rekreacyjno-sportowa, )
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,