title

Operator Urządzeń Skrawających

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Chorzów
Nr ref.: 0035031
Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn i urządzeń takich jak: frezarki, przecinarki taśmowe, wiertarki,,
  • kontrola wykonywanych zadań i czynności technologicznych,
  • odpowiedzialność za jakość, ilość i terminowość produkowanych wyrobów.
Oczekiwania:
  • Dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych,
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • mile widziane uprawnienia na suwnice.
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
  • prywatną opieka medyczna,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (kartki na posiłki, prywatna opieka medyczna,fundusz socjalny),
  • praca na rzecz jednego z największych producentów stali na świecie.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.