title

Operator wózka widłowego (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: OWW/KAT/0522
Obowiązki:
  • kompletacja zleceń z użyciem ręcznych wózków,
  • dostarczanie materiałów do linii produkcyjnej,
  • rozładunki z wykorzystaniem wózków elektrycznych,
  • praca na stanowisku operator wózka widłowego - wymagamy uprawnień UDT (doświadczenie mile widziane).
Wymagania:
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
  • dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany,
  • chęci i zaangażowanie w pracy na ww. stanowisku.
Oferujemy:
  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy miesięczny oraz kwartalny!
  • system pracy 3-zmianowy od poniedziałku do piątku - wolne weekendy!
  • dodatkowe benefity - OK system, ubezpieczenia zdrowotne + wczasy pod gruszą!
  • miejsce pracy: Katowice Zawodzie.