title

Operator wózka widłowego z UDT

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Ruda Śląska
Nr ref.: OWW/RS/0521
Obowiązki:
  • praca w firmie logistycznej na stanowisku operator wózka widłowego,
  • dowożenie komponentów z punktu A do punktu B.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • wymagamy uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT kat. I lub II.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie podstawowe,
  • pracę w nowo otwartym magazynie w Rudzie Śląskiej.