title

Operator wózka widłowego

Exact Systems jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework.
Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii, Hiszpanii oraz Rosji. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Tychy

Oferujemy Tobie:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową,
  • Prace w systemie 3 zmianowym,
  • Wsparcie Koordynatora,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Umowę zlecenie ( pełny ZUS ) z możliwością przejścia na umowę o pracę pod zakład klienta po okresie próbnym 3 miesięcy,
  • Szkolenie wdrażające,
  • Przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People,

Oczekujemy od Ciebie:

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • Uprawnień UDT
  • Chęci do pracy,

Zadania jakie Tobie powierzamy:

  • Praca na magazynie
  • Dostarczanie materiałów na produkcję
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.