title

Operator wózka widłowego

Ogłoszenie numer: 6936246, z dnia 2022-05-20

Proton Sosnowiec jest polską firmą, działającą w branży metalowej od 2000 roku. Zaczynaliśmy od handlu stalą jakościową. Dzisiaj jesteśmy nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się zakładem technologicznym, gotowym na każde wyzwanie z zakresu cięcia elementów z blach oraz ich dalszej obróbki.

Od lat współpracujemy z firmami z branży budowlanej, energetycznej, budowy maszyn, zbrojeniowej, elektrotechnicznej i wielu innych z całej Unii Europejskiej, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa. Nasze usługi kierujemy również do odbiorców indywidualnych. Jesteśmy elastyczni i otwarci na każde wyzwanie w ramach prowadzonej działalności.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

  • Obsługa wózka widłowego o ładowności 8 ton
  • Załadunek/rozładunek blach -załadunek/rozładunek palet z elementami
  • Bezpieczny transport blach o szerokości maksymalnie 12 metrów
  • Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych

Wymagania

  • Minimum 1-roczne doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Umiejętność pracy samodzielnej
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej
  • Utrzymanie porządku na magazynie
  • Uprawnienia UDT

Oferujemy

  • Umowę o pracę (bez pośredników)
  • Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji