title

Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Chorzów, ul. Niedźwiedziniec 10
ZADANIA:
  • rozładunek i załadunek towaru;
  • kompletowanie zamówienia;
  • wydawanie towaru;
  • kontrola dostaw.
WYMAGANIA:
  • doświadczenie oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych WJO (wózki specjalizowane z podnoszonym operatorem);
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (dwie zmiany) od poniedziałku do piątku;
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej;
  • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu.
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • terminową wypłatę wynagrodzenia;
  • premię uzależnioną od wyników pracy;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie karnetów sportowych.