title

Operator wtryskarki

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/20/1012
OBOWIĄZKI:

obsługa maszyn wtryskowych; przygotowywanie dokumentów, etykiet; pobieranie opakowań, oznaczanie wyrobów; kontrola wizualna;

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Operator wtryskarki (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność obsługi maszyn wtryskowych Krauss Maffei Classix 130-180, Engel Victory 160, Krauss Maffei Classix CX 160-780 - warunek konieczny, gotowość do pracy zmianowej, skrupulatność, mile widziane wykształcenie zawodowe

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach