title

Operator wtryskarki

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Operator wtryskarki
Miejsce pracy: Siewierz
Numer: StPr/23/0022
OBOWIĄZKI:

Obróbka elementów z tworzyw sztucznych, utrzymywanie czystości. Praca na trzy zmiany w godzinach od 6:00 - do 14:00, od 14:00 do 22:000 oraz od 22:00 do 6:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Siewierz


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 3 648 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Prymat sp. z o.o.

Operator maszyn

Lokalizacja: śląskie / Żory

Dodane: dzisiaj
Obowiązki: Obsługa maszyn pakujących i urządzeń z nimi powiązanych, Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej, kontrola produktu, Zarządzanie zespołem pracującym...

Młodzieżowe Biuro Pracy Bielsko-Biała

Pomocnik operatora produkcji

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Dodane: wczoraj
Obsługa maszyn, kontrola jakości, montowanie układów kierowniczych. Umowa z agencją pracy tymczasowej.

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Operator urządzeń cnc

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: wczoraj
obsługa urządzenia w zakresie zmiany narzędzi do frezowania, wiercenia, szlifowania i polerowania szkła, operator będzie odpowiedzialny za prawidłowy przebieg...