title

Operator wtryskarki

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Operator wtryskarki
Miejsce pracy: Siewierz
Numer: StPr/23/0022
OBOWIĄZKI:
Obróbka elementów z tworzyw sztucznych, utrzymywanie czystości.Praca na trzy zmiany w godzinach od 6:00 - do 14:00, od 14:00 do 22:000 oraz od 22:00 do 6:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Siewierz


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 3 648 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Operator maszyn

Lokalizacja: śląskie / Żywiec

Dodane: 2023-01-29
Montaż komponentów, obsługa maszyn, inne parce produkcyjne zlecone przez przełożonego Wymagania inne: mile widziane doświadczenie na produkcji, zdolności...

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Operator maszyn w dziale wykończeń

Lokalizacja: śląskie / Żywiec

Dodane: 2023-01-29
Montaż komponentów, obsługa maszyn, inne prace produkcyjne zlecone przez przełożonego Wymagania inne: mile widziane doświadczenie na produkcji, wymagane...

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Operator maszyn

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Dodane: 2023-01-26
Praca na terenie Rybnika. Obsługa maszyn. Może być osoba bez doświadczenia. Kontakt telefoniczny z pracodawcą. Oferta pracy również dla obywateli Ukrainy....