title

Operator z uprawnieniami do obsługi walca drogowego kl. iii

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Operator z uprawnieniami do obsługi walca drogowego kl. iii
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/0753
OBOWIĄZKI:
obsługa walca drogowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator maszyn drogowych (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: kurs operator walca drogowego (wymagany staż - lata: 2)


Wymagania inne:

p

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec

Traktorzysta

Lokalizacja: śląskie / Koszęcin

Dodane: wczoraj
Obsługa codzienna ciągnika rolniczego/kierowanie ciągnikiem rolniczym.Wymagania inne: Prawo jazdy kategorii T, wykształcenie zasadnicze zawodowe w zawodach...

Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec

Opiekun medyczny

Lokalizacja: śląskie / Lubliniec

Dodane: wczoraj
Pomoc osobie chorej i niesamodzielnej w zaspokojeniu jej podstawowych potrzeb życiowych. Asystowanie personelowi medycznemu. Wymagania konieczne: Zawód: Opiekun...

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Koordynator działań sprzedażowych

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: 2020-11-27
Praca w systemie Home Office lub w odziale firmy Katowice ul. Dębowa 4 (do uzgodnienia z pracodawcą), m.in.: umawianie spotkań, rejestracja działań w systemie,...