title

Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Miejsce pracy: Myszków
Numer: StPr/20/0647
OBOWIĄZKI:
obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej, pakowanie gotowych produktów, wspomaganie procesów produkcyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: dobry stan zdrowia
Uprawnienia: chęć do pracy
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: dyspozycyjność w godz. 6-14/14-22 od poniedziałku do piątku oraz w soboty 6-14 - praca wg zleceń 35 h tygodniowo

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Myszków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie