title

Operator żurawia samojezdnego

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, zajmującą się głównie usługami dźwigowymi. Działamy na terenie całej Polski.

Operator żurawia samojezdnego
Miejsce pracy: woj. śląskie
Opis stanowiska:
 

Zatrudnimy operatorów żurawi samojezdnych z doświadczeniem lub do przyuczenia.

 

Wymagania
  • uprawnienia UDT,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

PACCOR POLSKA SP. Z O.O.

Operator Maszyn

Lokalizacja: śląskie / Siemianowice Śląskie

Dodane: dzisiaj
Opis stanowiska Przygotowanie linii produkcyjnej i współpracujących urządzeń do uruchomienia i ich bezpiecznego zatrzymania Prawidłowa i bezpieczna eksploatacja...

PEKABEX

Operator suwnicy

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Dodane: wczoraj
Opis stanowiska: Obsługa suwnicy w magazynie wyrobów gotowych. Wykształcenie minimum zawodowe; Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego; Mile widziane...

SuperDrob S.A.

Maszynista Chłodniczy

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2021-12-01
Miejsce pracy: Karczew k. Otwocka Główne zadania: Utrzymywanie technologicznych parametrów temperatur pomieszczeń i procesów, Utrzymywanie technologicznych...