title

Opiekun dzieci na przejściach dla pieszych

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Gostyń
Numer: StPr/22/0752
OBOWIĄZKI:

Miejsce odbywania stażu: Gostyń Czas pracy stażysty: pon- pt 8-16 Proponowane zatrudnienie po stażu: umowa o pracę 1/2 etatu, 3 m-ce Okres stażu: min. 3 m-ce Opieka nad dziećmi przechodzącymi przez drogę, prace porządkowe, prace pomocnicze, utrzymanie czystości wewnątrz budynku szkoły, utrzymanie czystości wokół budynku szkoły.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Gostyń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych