title

Opiekun osoby starszej

Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec
Opiekun osoby starszej
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: 76/10/2022
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz pomoc i opieka nad osobami starszymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Doświadczenie w opiece nad osobą starszą ( w rodzinie również ).

Miejsce pracy:

Częstochowa


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 5 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Młodzieżowe Biuro Pracy Bielsko-Biała

Opiekun seniora

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Dodane: wczoraj
Czynności pielęgnacyjno-higieniczne, opieka na gospodarstwem podopiecznego (sprzątanie, gotowanie). Praca na terytorium pd-zach Niemiec oraz terytorium Polski....

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Opiekun osób starszych

Lokalizacja: śląskie / Bytom

Dodane: wczoraj
opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi, pomoc w codziennej toalecie, w spożywaniu posiłków, organizacja czasu wolnego Wymagania konieczne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Opiekun medyczny

Lokalizacja: śląskie / Knurów

Dodane: 2022-12-01
Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy Wykształcenie kierunkowe w zawodzie opiekuna medycznego, zakres obowiązków: opieka medyczna nad...