title

Opiekun w domu pomocy społecznej

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Opiekun w domu pomocy społecznej
Miejsce pracy: Gorzyce
Numer: StPr/22/1071
OBOWIĄZKI:

wykonywanie czynności opiekuńczo-pielęgnacyjnych względem mieszkańców DPS

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i schorowanymi

Miejsce pracy:

Gorzyce


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Opiekun w domu pomocy społecznej

Lokalizacja: śląskie / Gorzyce

Dodane: 2022-11-07
wykonywanie czynności opiekuńczo-pielęgnacyjnych względem mieszkańców DPS Wymagania inne: mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i...

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Opiekun w domu pomocy społecznej

Lokalizacja: śląskie / Gorzyce

Dodane: 2022-11-07
wykonywanie czynności opiekuńczo-pielęgnacyjnych względem mieszkańców DPS Wymagania inne: mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i...