title

Opiekun żywych zwierząt

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Miejsce pracy: Miasteczko Śląskie
Numer: StPr/22/1217
OBOWIĄZKI:
Dbałość o czystość zwierząt i zagród, usuwanie obornika i gnojowicy, czyszczenie i odkażanie pomieszczeń, karmienie, pojenie, dozór nad zwierzętami, pakowanie, załadunek, rozładunek, przetrzeganie przepisów BHP i p.poż, sanitarnych w celu uniknięcia chorób odzwierzęcych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Praca w weekendy i dni wolne od pracy.

Miejsce pracy:

Miasteczko Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach