title

Opiekunka dziecięca

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Miejsce pracy: Strumień
Numer: StPr/22/0558
OBOWIĄZKI:

opieka nad dziecmi

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Opiekunka dziecięca*
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

ukończony kurs opiekunki dziecięcej Oferta skierowana do osób bezrobotnych w wieku do 30 r.ż. w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie cieszyńskim".

Miejsce pracy:

Strumień

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie