title

Osoba sprzątająca

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/20/2609
OBOWIĄZKI:
- Sprzątanie pomieszczeń biurowych i gospodarczo - sanitarynych.- Zlecenie wykonywane dwa razy w miesiącu w godzinach: 7:30-15:30 (do 6 godzin) do ustalenia z pracodawcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Pracowitość
Uprawnienia: Dokładność
Uprawnienia: Sumienność

Wymagania inne:

Wykształcenie BEZ znaczenia. Doświadczenie NIE jest wymagane .

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach